CHOREA nominowana do Plastrów Kultury 2014

CHOREA nominowana do Plastrów Kultury 2014

20.01-18.02.2015
Dom Literatury

CHOREA otrzymała nominację do nagrody "Plastrów Kultury" w kategorii "Wydarzenie teatralne roku", za organizację III Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego RETROPERSPEKTYWY 2014 !!! Zapraszamy Was do GŁOSOWANIA !!!

Szczegóły dotyczące sposobu głosowania odnajdziecie - KLIKAJĄC TUTAJ.

"Plastry Kultury" to nagrody i wyróżnienia corocznie przyznawane łódzkim artystom i animatorom kultury. Projekt promuje najważniejsze wydarzenia artystyczne. Selekcji dokonali dziennikarze i fotoreporterzy serwisu plasterlodzki.pl

Głosować można do niedzieli, 15 lutego, do godz. 23:59. Gala finałowa odbędzie się 18 lutego, o godz. 19 w Domu Literatury (Roosevelta 17).

więcej

Zapraszamy na fanpage "Lulabajek"

Zapraszamy na fanpage "Lulabajek"

01.01.2015
Teatr CHOREA

Na początku tego roku pojawił się oficjalny fanpage "Lulabajek" !!!
Mamy nadzieję, że album "Lulabajki" pojawi się w naszych domach już pod koniec tego roku...
Zachęcamy Was do polubienia "Lulabajek" !!!

Kliknij, odwiedź i polub fanpage "Lulabajek"

więcej

CHOREA  w 2015 roku

CHOREA w 2015 roku

01.01.2015

2014 był intensywnym rokiem! Dziesiąte urodziny, trzy fantastyczne premiery, nowy dom w Art_Inkubatorze, niezwykle udane Retroperspektywy, wyróżnienie od Miasta za projekt UWAGA Człowiek!, medal Gloria Artis dla Tomka Rodowicza, stypendia dla naszych zdolnych artystów. Z równie wielką dumą i radością przywitaliśmy na świecie Sonię, Zosię i Stasia... Możemy śmiało powiedzieć: udało się! Dziękujemy Wszystkim za kreatywnie spędzony czas!

Jesteśmy mocno zainspirowani na 2015. Będziemy częściej grać spektakle i koncerty w naszej sali teatralnej na Tymienieckiego 3. W maju zaprosimy Was na wyjątkową edycję festiwalu PERSPEKTYWY 2015 - teatr poza teatrem, poświęconą działaniom społecznym w sztuce. Przez kolejne dwa lata będziemy prowadzić projekt TAKE OVER, w ramach którego powstanie u nas młoda grupa teatralna. Chcemy też nagrać płytę "Lulabajki" i koncert "Gilgamesz". Powstaną też nowe produkcje teatralne, ale to się jeszcze wyjaśni…

Trzymamy kciuki także za Wasze plany na 2015 i życzymy Wam weny, inspiracji i satysfakcji z tego co robicie!!!

 

więcej

Archiwum

x
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o wydarzeniach Teatru Chorea zarejestruj się.